Beta

oblastní nemocnice náchod porodniceDomů

Podobné téma:
hc škola bruslení náchod
oblastní nemocnice náchod poro..
chrudim nemocnice interní lužk..
orl oddělení nemocnice kladno
Náchodský zámek foto
městská nemocnice litoměřice u..
nemocnice pardubice-biochemick..
Externí:
porodnice přerov gynekolog
Nemocnice Na Bulovce neurologie
Podhorská nemocnice Rýmařov Ho..
orl nemocnice břeclav zapletal..
nemocnice havlíčkův brod
nemocnice uherské hradiště lek..
Ústřední vojenská nemocnice
fakultní nemocnice brno bohuni..
onkologie náchod šárka lukešová
ceská lípa telefon neurologie ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
manuální domácí práce plzeň
pánské holicí strojky gillette s pěnou..
skleněné laboratorní teploměry
ventilátor na krbová kamna levně
coolest poems
Roller
dámské zimní bundy s pravou kožešinou
kolik zaplatíte za změnu prohlášení vl..
moje era svět přihlašeni internetove b..
oboustranná plícní embolie v kmeni
Noc na Karlštejně online cz cely film
tn.cz Nova seriál Ulice poslední díl
servis plynových kotlů Thermona Hradec
foto Carli Banks
Hasící přístroje a spreje do osobního ..
konvekčni ventilatory ke krbovým kamnu..
Hrnec Nepřilnavé dno
Rekvalifikační kurzy Ostrava nehtová m..
Nabíječky baterií AGM

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Oblastní Charita Jihlava - Oblastní Charita Jihlava
Zajištění charitativní a humanitární pomoci určené lidem v nouzi. Pořádání finančních sbírek. Poskytování ošetřovatelské péče.Zajištění charitativní a humanitární pomoci určené lidem v nouzi. Pořádání finančních sbírek. Poskytování ošetřovatelské péče.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jihlava.charita.cz

Oblastní charita Znojmo - Oblastní charita Znojmo
Provozujeme nízkoprahový klub pro děti a mládež, poskytujeme pomoc či radu mladým lidem v obtížných situacích. Dále provádíme sociální terénní práce nebo-li streetwork.Provozujeme nízkoprahový klub pro děti a mládež, poskytujeme pomoc či radu mladým lidem v obtížných situacích. Dále provádíme sociální terénní práce nebo-li streetwork.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

znojmo.charita.cz

Oblastní charita Kroměříž - Charita kroměříž
Charitativní, humanitární a církevní organizace pro pomoc lidem v nouzi.Charitativní, humanitární a církevní organizace pro pomoc lidem v nouzi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kromeriz.charita.cz

Oblastní charita Ostrov - Oblastní charita Ostrov
Nabídka pečovatelských či sociálních služeb seniorům a sběr šatstva. Konání seminářů na téma medicíny a sociologie. Pořádání Tříkrálové sbírky.Nabídka pečovatelských či sociálních služeb seniorům a sběr šatstva. Konání seminářů na téma medicíny a sociologie. Pořádání Tříkrálové sbírky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ostrov.charita.cz

Oblastní charita Břeclav - Oblastní charita Břeclav
Poskytování pomoci seniorům nebo spoluobčanům se zdravotním postižením. Možnost zapůjčení rehabilitačních pomůcek. Připravujeme a podáváme ordinované, aplikujeme injekce a inzulín.Poskytování pomoci seniorům nebo spoluobčanům se zdravotním postižením. Možnost zapůjčení rehabilitačních pomůcek. Připravujeme a podáváme ordinované, aplikujeme injekce a inzulín.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

breclav.charita.cz

Oblastní charita Polička - Oblastní charita Polička
Poskytujeme sociální a zdravotnické služby občanům města a okolních obcí. Pomáháme lidem v hmotné, sociální, duševní i duchovní nouzi.Poskytujeme sociální a zdravotnické služby občanům města a okolních obcí. Pomáháme lidem v hmotné, sociální, duševní i duchovní nouzi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

policka.charita.cz

Oblastní charita Horažďovice - Oblastní charita Horažďovice
Poskytujeme denní služby pro seniory a zdravotně postižené a pomoc lidem v nouzi. Nabízíme možnost zapůjčení kompenzačních pomůcek. Zajišťujeme pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, při osobní hygieně, při zajištění chodu ...Poskytujeme denní služby pro seniory a zdravotně postižené a pomoc lidem v nouzi. Nabízíme možnost zapůjčení kompenzačních pomůcek. Zajišťujeme pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, při osobní hygieně, při zajištění chodu ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

horazdovice.charita.cz

Oblastní charita Trutnov - Oblastní charita Trutnov
Nabídka domácích zdravotních, hospicových a pečovatelských služeb. Zajištění osobní asistence a dopravy do zvláštních škol. Možnost zapůjčení zdravotních pomůcek. Pořádání různých společenských akcí či ozdravných pobytů.Nabídka domácích zdravotních, hospicových a pečovatelských služeb. Zajištění osobní asistence a dopravy do zvláštních škol. Možnost zapůjčení zdravotních pomůcek. Pořádání různých společenských akcí či ozdravných pobytů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

trutnov.charita.cz

Oblastní charita Havlíčkův Brod - Oblastní charita Havlíčkův…
Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Zaměřujeme se na poskytování odborného sociálního poradenství. Specializujeme se na zdravotní i sociální služby, jako jsou podávání léků ve všech formách, komplexní ...Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Zaměřujeme se na poskytování odborného sociálního poradenství. Specializujeme se na zdravotní i sociální služby, jako jsou podávání léků ve všech formách, komplexní ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hb.charita.cz

Oblastní charita Kutná Hora - Oblastní charita Kutná HORA
Poskytujeme pomoc osobám, které nejsou schopny v daných podmínkách uspokojit své tělesné, psychické, sociální a duchovní potřeby. Nabízíme hmotnou pomoc i péči o duši.Poskytujeme pomoc osobám, které nejsou schopny v daných podmínkách uspokojit své tělesné, psychické, sociální a duchovní potřeby. Nabízíme hmotnou pomoc i péči o duši.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kh.charita.cz


Oblastní charita Vimperk - Oblastní charita Vimperk
Jménem Oblastní charity Vimperk bych Vám ráda srdečně a upřímně poděkovala za to, že jste otevřeli svá srdce a domovy, věnovali nezištně svůj čas a pomohli tak společně těm, kteří to nejvíc potřebují.Jménem Oblastní charity Vimperk bych Vám ráda srdečně a upřímně poděkovala za to, že jste otevřeli svá srdce a domovy, věnovali nezištně svůj čas a pomohli tak společně těm, kteří to nejvíc potřebují.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vimperk.charita.cz

Oblastní charita Pardubice - Oblastní Charita Pardubice
Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Poskytování zdravotní péče, hospicové péče, pečovatelské služby a osobní asistence. Nabídka zapůjčení kompenzačních pomůcek.Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Poskytování zdravotní péče, hospicové péče, pečovatelské služby a osobní asistence. Nabídka zapůjčení kompenzačních pomůcek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pardubice.charita.cz

Oblastní charita Ústí nad Orlicí - Oblastní charita Ústí nad…
Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Nabízíme pomoc v tíživé životní situaci, sociální poradenství, hospicovou péči, ošetřovatelskou a pečovatelskou službu, sociální rehabilitace, půjčovnu kompenzačních ...Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Nabízíme pomoc v tíživé životní situaci, sociální poradenství, hospicovou péči, ošetřovatelskou a pečovatelskou službu, sociální rehabilitace, půjčovnu kompenzačních ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uo.charita.cz

Oblastní charita Tišnov - Oblastní charita Tišnov
K datu 31.7.2012 odešel z Oblastní charity Rajhrad Mgr. Jiří Prokop, Ph.D, ředitel Dlbsh sv. Josefa od roku 2007. Novým ředitelem rajhradského hospice byl ustanoven vedoucí lékař MUDr.K datu 31.7.2012 odešel z Oblastní charity Rajhrad Mgr. Jiří Prokop, Ph.D, ředitel Dlbsh sv. Josefa od roku 2007. Novým ředitelem rajhradského hospice byl ustanoven vedoucí lékař MUDr.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tisnov.charita.cz

Oblastní charita Písek - Oblastní charita Písek
Pokud potkáte sestry domácí péče Oblastní charity Písek, jsou každá jiná, ale jedno mají stejné. Všechny mají na svém oblečení červenou mašli.Pokud potkáte sestry domácí péče Oblastní charity Písek, jsou každá jiná, ale jedno mají stejné. Všechny mají na svém oblečení červenou mašli.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pisek.charita.cz

Oblastní charita Žďár nad Sázavou - Oblastní charita Žďár nad…
Těšíme se na setkání s Vámi v  pátek 27. září od 17 do 21 hodin v sále místního Kulturního domu.Těšíme se na setkání s Vámi v pátek 27. září od 17 do 21 hodin v sále místního Kulturního domu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdar.charita.cz

Oblastní galerie Liberec – Wikipedie
Oblastní galerie Liberec je umělecká galerie sídlící v Liberci zřízená Libereckým krajem jako příspěvková organizace. Jejím aktuálním ředitelem je od roku 2008 Jan Randáček.Oblastní galerie Liberec je umělecká galerie sídlící v Liberci zřízená Libereckým krajem jako příspěvková organizace. Jejím aktuálním ředitelem je od roku 2008 Jan Randáček.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Oblastn%C3%AD_galerie_L ..

Oblastní zastoupení
Oblastní zastoupeníOblastní zastoupení
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bruco.cz/oblastni-zastoupeni

Oblastní inspektoráty ČMI | Český metrologický institut
Výhodou tohoto uspořádání je možnost specializace podle charakteru hospodářství regionu, blízkost k uživatelům služeb a tím i efektivnost.Výhodou tohoto uspořádání je možnost specializace podle charakteru hospodářství regionu, blízkost k uživatelům služeb a tím i efektivnost.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cmi.cz/inspektoraty

Oblastní charita Strakonice - Oblastní charita Strakonice
Dne 18.3.2019 je to právě 20 let, co byla Ministerstvem kultury ČR do rejstříku církevních právnických osob zaregistrována Oblastní charita Strakonice.Dne 18.3.2019 je to právě 20 let, co byla Ministerstvem kultury ČR do rejstříku církevních právnických osob zaregistrována Oblastní charita Strakonice.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

charita-strakonice.cz

František Bohumír Zvěřina: 1835-1908 : [Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, 6.2.2009-19.4.2009] - František Bohumír Zvěřina
František Bohumír Zvěřina: 1835-1908 : [Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, 6.2.2009-19.4.2009] - František Bohumír ZvěřinaFrantišek Bohumír Zvěřina: 1835-1908 : [Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, 6.2.2009-19.4.2009] - František Bohumír Zvěřina
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

trhknih.cz/kniha/d47rvmh5?utm_source=seznam&u ..

Počet záznamů:21
Reklama:

oblastní nemocnice náchod porodnice
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0008:10:11